Książki i komiksy

Zapowiedziano wydanie kolejnej książki nowego kanonu – „Star Wars: Inferno Squad”

Oficjalna strona StarWars.com zapowiedziała wczoraj wydanie kolejnej książki nowego kanonu Gwiezdnych Wojen, zatytułowanej Star Wars: Inferno Squad. Akcja powieści autorstwa Christie Golden ma rozgrywać się niedługo po wydarzeniach przedstawionych w Łotrze 1. Książka trafi na sklepowe półki za Oceanem już 25 lipca.

Poniżej znajdziecie wstępną wersję okładki oraz przetłumaczony opis:

inferno-squadPo kradzieży planów Gwiazdy Śmierci i jej zniszczeniu, Imperium jest w odwrocie. W odpowiedzi na swoją porażkę Marynarka Imperialna tworzy nową formację – grupę elitarnych żołnierzy, znanych jako Oddział Inferno. Ich celem jest infiltracja i eliminacja pozostałości po partyzanckiej grupie Sawa Gerrery. Po jego śmierci, jego ludzie nadal planują obalenie Imperium i gotowi są osiągnąć swój cel za wszelką cenę. Inferno musi udowodnić swoją wartość, jako najlepszych z najlepszych i zniszczyć partyzantów od wewnątrz. Ale gdy niebezpieczeństwo i możliwość zdemaskowania wzrośnie, jak daleko posuną się członkowie oddziału, aby zapewnić bezpieczeństwo Imperium?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.