Skip to content
Reklamy

[PLOTKA] Znamy tożsamość czarnego charakteru granego przez Benicio Del Toro w „The Last Jedi”?

Z uwagi na deficyt oficjalnych wieści, ostatnimi czasy plotki stanowią główne źródło informacji o The Last Jedi. Jak do tej pory spora ich część okazywała się sprawdzać, warto więc trzymać w tej kwestii rękę na pulsie. Całkiem niedawno pisaliśmy o fanowskiej teorii zakładającej, że postać grana przez Benicio Del Toro to dorosły Ezra Bridger z serialu Star Wars: Rebelianci. Teorie zostawmy jednak na boku, ponieważ ostatnie przecieki mogą sugerować coś zupełnie innego.

Youtuber Mike Zeroh, przeglądając kilka dni temu filmografię Del Toro na portalu WikiWand, natrafił na wpis twierdzący, że aktor ma zagrać w filmie reżyserii Riana Johnsona postać o nazwisku znanym chyba wszystkim fanom sagi – Vicruma Fetta. Niedługo po odkryciu Zeroha informacja zniknęła z tabeli na stronie i zastąpiono ją skrótem „TBA” (To Be Announced – pol. zostanie ogłoszone).

vicrum-fett

Nie wiadomo, czy informacja zniknęła, ponieważ była błędna, czy też ktoś po prostu pośpieszył się z jej publikacją. Jeśli założymy, że jest prawdziwa, to najprawdopodobniej chodzi o kogoś spokrewnionego ze słynnym łowcą nagród – Boba Fettem. Internetowe źródła sugerują, że może to być jego syn. Wprowadzenie do sagi kogoś blisko związanego z mandaloriańskim łowcą byłoby ciekawym posunięciem. W pewnym sensie kontynuowano by jego dziedzictwo.

W tej chwili jedyną oficjalną informacją o postaci Del Toro jest fakt, że ma ona być czarnym charakterem. Tak jak pisaliśmy wcześniej, pozostałe wieści nie pochodzą z oficjalnych źródeł, należy więc potraktować je z rezerwą – przynajmniej na razie.

Materiał wideo o odkryciu Mike’a Zeroha możecie obejrzeć poniżej:

Reklamy

Jedna myśl w temacie “[PLOTKA] Znamy tożsamość czarnego charakteru granego przez Benicio Del Toro w „The Last Jedi”? Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: