Gwiezdne Wojny - Historie

Przez kilka godzin można było dziś składać przedpremierowe zamówienia na „Łotra 1” w wersji DVD/Blu-Ray

Pod koniec stycznia informowaliśmy Was, że premiera Łotra 1 w wersji DVD/Blu-ray prawdopodobnie odbędzie się wraz z końcem marca. Tak przynajmniej można było wywnioskować z opisu magazynu związanego ze spin-offem – Rogue One: A Star Wars Story – The Official Mission Debrief, który wydany ma zostać 28 marca na Amazon.com.

Okazuje się, że nie pomyliliśmy zbyt wiele, bo film można dziś było zamówić przedpremierowo na stronie BestBuy.com, zaś jego premiera wedle sklepu ma mieć miejsce już 4 kwietnia. W tej chwili oferta nie jest dostępna na stronie – prawdopodobnie ktoś pospieszył się z jej publikacją.

rogue-one-blu-ray

Naszym zdaniem bezpiecznie można założyć, że data premiery jest pewna, choć póki nie zostanie oficjalnie potwierdzona, trzeba oczywiście liczyć się z możliwością jej zmiany. Pozostaje czekać, aż oferta znów pojawi się na stronie tego i innych sklepów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.