Gwiezdne Wojny - Historie

Pierwsze wspólne zdjęcie ekipy aktorskiej z planu spin-offu o Hanie Solo

Opublikowano pierwsze wspólne zdjęcie aktorów odgrywających główne role w spin-offie o Hanie Solo.

img_6785

Zdjęcie zostało opatrzone krótką notką:

Phil Lord i Christopher Miller są reżyserami współtworzącymi film, z ekipą aktorską złożoną z Aldena Ehrenreicha w roli Hana Solo, Woody’ego Harrelsona, Emilii Clarke, Donalda Glovera w roli Lando Calrissiana, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge oraz Joonasa Suotamo w roli Chewbacci.

Otrzymaliśmy też krótki opis spin-offu:

Film opowie o przygodach dwójki bohaterów dziejących się w czasach przed Nową Nadzieją. Zobaczymy m.in. pierwsze spotkanie z najsłynniejszym szulerem odległej galaktyki, Lando Calrissianem.

Oficjalna strona StarWars.com potwierdziła także datę premiery filmu, która ma mieć miejsce 25 maja 2018 roku. Zatem plotki o grudniu można schować między bajki.

Ekipa z pewnością składa się z przyzwoitych aktorów. Jeśli historia zostanie dobrze napisana i równie dobrze poprowadzona przez reżyserów Lorda i Millera, może czekać nas ciekawa przygoda na pokładzie Sokoła Millennium.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.