Wydarzenia

Opublikowano oficjalny plakat Star Wars Celebration Orlando!

Wczoraj oficjalna strona StarWars.com poinformowała o specjalnym panelu z okazji 40 rocznicy powstania Gwiezdnych Wojen, który będzie miał miejsce podczas Star Wars Celebration Orlando. Dziś natomiast otrzymaliśmy oficjalny plakat promujący to bardzo istotne dla fanów marki wydarzenie.

Plakat w całej okazałości możecie zobaczyć u dołu newsa, a wcześniej przeczytajcie krótki wpis od StarWars.com na temat Celebration:

Panel z okazji 40 rocznicy Gwiezdnych Wojen, prowadzony przez Warwicka Davisa i zaplanowany na 13 kwietnia, będzie gościł szefową Lucasfilm, Kathleen Kennedy, oraz najjaśniejsze gwiazdy sagi. Będzie to zwieńczenie wpływu, jaki na odległą galaktykę mają fani od 40 lat. Tegoroczne Celebration z pewnością przyniesie nam wiele niespodzianek, których w żadnym wypadku nie będzie można przegapić. Przygotujcie się więc do skoku w nadświetlną…

psoter

Star Wars Celebration Orlando zaplanowane jest na dni 13-16 kwietnia 2017 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.