Filmy

Zbliżają się poprawki scen dla „The Last Jedi”?

Taki wniosek można wyciągnąć z raportów opublikowanych przez Project Casting. Jak twierdzi portal, Universal Extras Casting, spółka odpowiedzialna za castingi dla The Last Jedi, „prowadzi właśnie dodatkowe castingi dla dużej produkcji, do której zdjęcia mają rozpocząć się w marcu 2017, w Edynburgu”.

Nie ma pewności, czy dodatkowe castingi i zdjęcia faktycznie dotyczą VIII Epizodu. The Telegraph informował niedawno, że także w Edynburgu odbędą się nagrania do najnowszej produkcji ze stajni MarvelaAvengers: Infinity War. Z drugiej jednak strony, miejmy na uwadze, że Mark Hamill został niedawno dostrzeżony w Wielkiej Brytanii, o czym poinformowała na Twitterze jedna z fanek:

https://twitter.com/thiccsebstan_/status/834461235538227201

Ewentualne poprawki nie byłyby oczywiście niczym dziwnym. Są one normalną częścią niemal każdej produkcji filmowej – szczególnie tak dużej i istotnej, jak Gwiezdne Wojny.

Podsumowując zatem domysły – należy mieć na uwadze, że bazujemy tutaj na poszlakach i strzępkach informacji. Póki Disney/Lucasfilm nie potwierdzą owych plotek, potraktujmy to z rezerwą.

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.