Filmy

[AKTUALIZACJA] Lucasfilm nie prowadzi żadnych dodatkowych castingów do „The Last Jedi”

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o castingu odbywającym się w Edynburgu, który potencjalnie mógł mieć związek z poprawkami do The Last Jedi. Dziś dowiedzieliśmy się, że casting faktycznie ma miejsce w Szkocji i rzeczywiście jest prowadzony dla wytwórni należącej do koncernu Disney, jednak nie dla Lucasfilmu, ale dla Marvela, który jest aktualnie w trakcie produkcji nowej odsłony filmowej serii Avengers.

Plotki zdementował portal JediNews.co.uk, który dotarł do faktycznych powodów odbywających się castingów. Jedną z dodatkowych przyczyn, z powodu której zakładaliśmy poprawki do The Last Jedi, była wizyta Marka Hamilla w Wielkiej Brytanii, odbywająca się w tym samym czasie. Mark poinformował jednak fanów na Twitterze o faktycznych powodach swojej wizyty na Wyspach:

Wygląda więc na to, że w tej chwili dokrętki dla ósmej części nie są potrzebne. Nie oznacza to jednak, że już ich nie będzie. Doświadczenie z produkcji poprzednich epizodów sagi każe nam podejrzewać, że prędzej czy później do takowych dojdzie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.