Przeskocz do treści
Reklamy

[AKTUALIZACJA] Lucasfilm nie prowadzi żadnych dodatkowych castingów do „The Last Jedi”

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o castingu odbywającym się w Edynburgu, który potencjalnie mógł mieć związek z poprawkami do The Last Jedi. Dziś dowiedzieliśmy się, że casting faktycznie ma miejsce w Szkocji i rzeczywiście jest prowadzony dla wytwórni należącej do koncernu Disney, jednak nie dla Lucasfilmu, ale dla Marvela, który jest aktualnie w trakcie produkcji nowej odsłony filmowej serii Avengers.

Plotki zdementował portal JediNews.co.uk, który dotarł do faktycznych powodów odbywających się castingów. Jedną z dodatkowych przyczyn, z powodu której zakładaliśmy poprawki do The Last Jedi, była wizyta Marka Hamilla w Wielkiej Brytanii, odbywająca się w tym samym czasie. Mark poinformował jednak fanów na Twitterze o faktycznych powodach swojej wizyty na Wyspach:

Wygląda więc na to, że w tej chwili dokrętki dla ósmej części nie są potrzebne. Nie oznacza to jednak, że już ich nie będzie. Doświadczenie z produkcji poprzednich epizodów sagi każe nam podejrzewać, że prędzej czy później do takowych dojdzie.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “[AKTUALIZACJA] Lucasfilm nie prowadzi żadnych dodatkowych castingów do „The Last Jedi” Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: