Saga Star Wars

[AKTUALIZACJA] Lucasfilm nie prowadzi żadnych dodatkowych castingów do “The Last Jedi”

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o castingu odbywającym się w Edynburgu, który potencjalnie mógł mieć związek z poprawkami do The Last Jedi. Dziś dowiedzieliśmy się, że casting faktycznie ma miejsce w Szkocji i rzeczywiście jest prowadzony dla wytwórni należącej do koncernu Disney, jednak nie dla Lucasfilmu, ale dla Marvela, który jest aktualnie w trakcie produkcji nowej odsłony filmowej serii Avengers.

Plotki zdementował portal JediNews.co.uk, który dotarł do faktycznych powodów odbywających się castingów. Jedną z dodatkowych przyczyn, z powodu której zakładaliśmy poprawki do The Last Jedi, była wizyta Marka Hamilla w Wielkiej Brytanii, odbywająca się w tym samym czasie. Mark poinformował jednak fanów na Twitterze o faktycznych powodach swojej wizyty na Wyspach:

Wygląda więc na to, że w tej chwili dokrętki dla ósmej części nie są potrzebne. Nie oznacza to jednak, że już ich nie będzie. Doświadczenie z produkcji poprzednich epizodów sagi każe nam podejrzewać, że prędzej czy później do takowych dojdzie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.