Filmy

Przypominamy – jutro w TVN trzecia część sagi Star Wars – „Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów”

Zeszłej niedzieli mieliśmy okazję obejrzeć drugą część sagi Gwiezdne WojnyAtak Klonów, zaś jutro o godzinie 21:35 czeka nas podróż przez ostatni epizod prequelowej trylogii George’a Lucasa, czyli Zemstę Sithów. Emisja odbędzie się oczywiście na kanale TVN.

Wojny Klonów trwają już trzy lata. Separatyści, dowodzeni przez Lorda Sithów hrabiego Dooku, porwali kanclerza Palpatine’a. Na ratunek ruszają dwaj rycerze Jedi: mistrz Obi-Wan Kenobi i jego przyjaciel oraz uczeń – Anakin Skywalker. Dostają się na pokład okrętu, na którym przetrzymywany jest kanclerz, ale wpadają w pułapkę. Kenobi zostaje ogłuszony w walce z hrabią Dooku, ale Skywalker zwycięża i namawiany przez kanclerza zabija pokonanego i bezbronnego Dooku, co jest sprzeczne z zasadami Jedi. Podczas walki ze statku ucieka jednak inny groźny przeciwnik – generał Grievous, który przejmuje dowództwo nad armią Separatystów.

Dokładny repertuar pozostałych części znajdziecie poniżej (niestety nie znamy jeszcze dokładnych godzin emisji epizodów oryginalnej trylogii):

  • Gwiezdne wojny. Epizod III: Zemsta Sithów, TVN, emisja: 26.02.2017 (21:35)
  • Gwiezdne wojny. Epizod IV: Nowa Nadzieja, TVN, emisja: 05.03.2017 (brak inf. o godz.)
  • Gwiezdne wojny. Epizod V: Imperium Kontratakuje, TVN, emisja: 12.03.2017 (brak inf. o godz.)
  • Gwiezdne wojny. Epizod VI: Powrót Jedi, TVN, emisja: 19.03.2017 (brak inf. o godz.)

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.