Gwiezdne Wojny - Historie

Materiał stacji BBC Click ujawnia nowe szczegóły o produkcji „Łotra 1”

Reporterzy kanału BBC Click odwiedzili niedawno kwaterę główną londyńskiego oddziału ILM (Industrial Light and Magic), odpowiedzialnego za tworzenie efektów specjalnych w filmach spod znaku Star Wars. Materiał przedstawiony przez stację ujawnia pewien bardzo interesujący szczegół na temat filmu, który wielu widzom mógł umknąć w kinach.

Kilka miesięcy przed premierą Rogue One wspominaliśmy o wywiadzie udzielonym przez Felicity Jones, w którym opowiadała ona o nagraniach w Jordanii i szturmowcach jeżdżących na wielbłądach. Później wydany został Galaktyczny Atlas, w którym pojawił się opis planety Jedha. Zawarta została tam także wzmianka o bardzo ciekawych, wysokich stworzeniach, wykorzystywanych przez Imperium jako zwierzęta juczne.

creature

Prawdopodobnie wielbłądy z Jordanii to właśnie te stworzenia, ożywione za pomocą efektów CGI. Do tej pory wydawało się, że nie pojawiły się one w filmie, jednak wspomniany wcześniej materiał BBC udowadnia, iż było inaczej.

spacecamel2

Wideo możecie zobaczyć poniżej. Opisany przez nas „kosmiczny wielbłąd” znajduje się w 5:22, jednak zachęcamy do obejrzenia całego filmiku, ponieważ jest bardzo interesujący:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GuGwmbfQ5SI&w=560&h=315]

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.