Filmy

Przecieki na temat stanu galaktyki na początku „Star Wars: The Last Jedi”

Wiemy już z całą pewnością, że The Last Jedi będzie bezpośrednią kontynuacją Przebudzenia Mocy, co oznacza, że w VIII Epizodzie dane nam będzie zobaczyć reperkusje wydarzeń, które miały miejsce wcześniej. Jak zwykle niezawodny portal MakingStarWars.net przybywa do nas z nowymi przeciekami na temat ogólnej sytuacji politycznej w galaktyce, jaką zastaniemy wraz z początkiem ósmej części sagi.

Przetłumaczony przez nas opis możecie przeczytać poniżej:


Dla Snoke’a utrata Bazy Starkiller była znaczną stratą. Jego wojska nie są już tajemnicą dla galaktyki. Ci którzy wyśmiewali pomysł o zagrożeniu ze strony Najwyższego Prządku, są albo martwi, albo już się nie śmieją. Stan zimnej wojny oficjalnie został przerwany po tym, jak otwarcie zaatakowano Republikę i jej senat. Galaktyka już nie postrzega Snoke’a, jako nic nieznaczącego gracza na politycznej scenie. Wszyscy wiedzą, że on i jego słudzy są maniakalnymi zelotami, których galaktyka powinna się obawiać. Mieszkańcy galaktyki wydają się już rozumieć, że Najwyższy Porządek prędzej czy później przybędzie by podbić ich planety i muszą albo się podporządkować, albo stawić opór. Większość rozumie, że znów nastała wojna i krótka era pokoju dobiegła końca.

Do Snoke’a dociera, że dotychczasowe działania z ukrycia nie są już możliwe do realizacji i wojna na pełną skalę majaczy na horyzoncie. Niestety Republika upadła z łoskotem, po tym jak została zaatakowana w Przebudzeniu Mocy przez Bazę Starkiller. Galaktyka jest w kompletnej rozsypce i przyszedł czas, by każdy wybrał stronę, po której chce się opowiedzieć.

Generał Organa nie jest już osamotniona w swoim przekonaniu o tym, że Najwyższy Porządek jest zagrożeniem dla demokracji w galaktyce, a jedynym wyjściem, jakie pozostało, jest walka.


Osobiście muszę przyznać, że cały opis sytuacji politycznej brzmi niezwykle ciekawie. Wygląda na to, że w VIII Epizodzie czeka nas interesujące widowisko z wojną na pełną skalę w tle.

Wszystko to zazębia się dobrze z plotkami twierdzącymi, że postać grana przez Laurę Dern będzie w pewien sposób mieszała szyki w Ruchu Oporu, chcąc przejąć władzę w organizacji i poprowadzić ją wedle własnej wizji. Będzie ona rywalizowała o wpływy w organizacji z Poe Dameronem. Obie strony konfliktu, zarówno Ruch Oporu, jak i Najwyższy Porządek, będą prawdopodobnie rosły  w siłę, podczas gdy galaktyka będzie opowiadała się po jednej z nich.

Star Wars: The Last Jedi pojawi się na ekranach kin 15 grudnia 2017 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.