Gwiezdne Wojny - Historie

Mały (choć dla fanów pewnie istotny) błąd na pudełku „Łotra 1” w wersji DVD/Blu-Ray

W zeszłym tygodniu Disney zapowiedział wydanie Łotra 1 wersji cyfrowej, która ma ukazać się 24 marca, oraz DVD/Blu-Ray, mającej pojawić się na półkach sklepowych 4 kwietnia. Żeby mocniej zachęcić fanów do zakupu filmu, opublikowano także trailer i grafiki przedstawiające wygląd pudełka, w którym znajdzie się zawartość wydania.

Choć wiele osób chwali Disney i Lucasfilm za zawartość wydania, to znalazły się takie, które wytknęły pewien, pozornie nieistotny, błąd. Zastanawiacie się jaki? Przyjrzyjcie się uważnie:

rogue-one-blu-ray-boxNie widzicie? To teraz zbliżenie:

1488202084_screen-shot-2017-02-27-at-9_27_34-pm

Tak… Myśliwce TIE wystrzeliwują czerwone promienie. Każdy z nas chyba wie, że imperialne maszyny zawsze strzelały promieniami koloru zielonego.

Choć błąd pozornie wydaje się mało istotny, to zastanawia, jakim cudem grafika w takim kształcie przeszła wszelkie weryfikacje i została oficjalną okładką pudełkowej wersji filmu…

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.