Seriale

Klip kolejnego odcinka „Rebeliantów” – w serialu pojawi się senator Mon Mothma

Klip najnowszego odcinka Rebeliantów ujawnia, że w serialu pojawi się kolejna znana nam z filmowej sagi postać – senator Mon Mothma.

Przywódczyni Sojuszu Rebeliantów (choć w serialu jeszcze nią nie jest) opowiada naszym bohaterom o chęci scalenia komórek Rebelii, operujących w tym czasie dość samodzielnie. Widzimy także Ezrę lecącego wraz z eskadrą bombowców Y-Wing, jednak ich celu nie sposób odgadnąć w kontekście tego krótkiego urywka.

Cały klip możecie obejrzeć poniżej:

Jako bonus mamy też dla Was teaser Rebeliantów z amerykańskiego DisneyXD, który ujawnia, z kim stoczy pojedynek Obi-Wan Kenobi, mający pojawić się w jednym z odcinków bieżącego sezonu:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qsXD_lmMpsE&w=854&h=480]

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Szkoda, że The Force Unleashed nie jest kanoniczne. O wiele ciekawszy był fakt tego, że Vader zainicjował powstanie Rebelii niż obecna Mom Mothma scalająca jej komórki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.