Saga Star Wars

[PLOTKA] Poznaliśmy datę premiery IX Epizodu?

Znów pojawiają się plotki, lecz tym razem dotyczące IX Epizodu sagi. Jeśli im wierzyć, to właśnie poznaliśmy datę premiery filmu.

Według dość wiarygodnych informatorów film reżyserii Colina Trevorrowa miałby pojawić się w kinach 24 maja 2019 roku. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że podobną datę premiery wyznaczono dla spin-offu o Hanie Solo, można by przypuszczać, iż Disney przerzuca się z premier zimowych na wiosenne.

Inne źródła, choć już mniej pewne, twierdzą także, że zdjęcia do dziewiątej części rozpoczną się w lipcu tego roku. Ci sami informatorzy podają też, że Ram Bergman ma objąć stanowisko producenta wykonawczego filmu, co jest już dość przedawnioną i zdementowaną wcześniej plotką. Nie powinniśmy zatem nazbyt przywiązywać się do wieści z tych źródeł.

camera_1500

Z pewnością jednak zdjęcia na planie rozpoczną się w tym roku. Kilka dni temu IMAX pochwalił się, że trzy najbliższe filmy spod znaku Star Wars (The Last Jedi, spin-off o Hanie Solo i IX Epizod) będą zawierały sceny nagrane w technologii IMAX, tak jak miało to miejsce w przypadku Przebudzenia Mocy.

Najpewniej więcej szczegółów o VIII i IX Epizodzie poznamy na Star Wars Celebration w Orlando. Może nawet potwierdzona zostanie data premiery tego drugiego? Czas pokaże.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.