Seriale

Oficjalnie potwierdzono czwarty sezon „Rebeliantów”

Już od pewnego czasu Internet huczał na temat możliwej zapowiedzi kolejnego sezonu serialu Star Wars: Rebelianci. Choć w Polsce nie jesteśmy jeszcze nawet w połowie 3 sezonu, to amerykańskie wydanie chyli się już ku końcowi, przez co wielu fanów zastanawiało się, kiedy oficjalnie potwierdzony zostanie kontynuacja animowanej serii. Stało się, ponieważ zapowiedź otrzymaliśmy wczoraj na oficjalnej stronie StarWars.com.

Poniżej możecie przeczytać fragment przetłumaczonego wpisu z oficjalnej strony:

Lucasfilm zapowiedział dziś, że serial Star Wars: Rebelianci powróci do nas w czwartym sezonie, mającym premierę jeszcze w tym roku na DisneyXD. Produkcja już trwa. Marc Buhaj, menadżer generalny i zastępca dyrektora ds. programowania w DisneyXD, powiedział: „Zespół stojący za Star Wars: Rebelianci przynosi nam nową, epicką opowieść, która zdobyła sobie uznanie wielu fanów, będących w różnym wieku i pochodzących z całego świata. Jesteśmy podekscytowani na myśl, że pod koniec tego roku będziemy mogli ponownie wyruszyć w tę podróż z uwielbianymi przez fanów rebeliantami.”

StarWars.com dodaje także, że więcej szczegółów na temat 4 sezonu dowiemy się podczas Star Wars Celebration w Orlando, które odbywa się w dniach 13-16 kwietnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.