Filmy

Duże przecieki z „The Last Jedi” po spotkaniu udziałowców Disneya!

Dnia dzisiejszego odbyło się spotkanie udziałowców Disneya, na którym dyrektor generalny koncernu, Bob Iger, przedstawił gościom klipy z powstających produkcji w świecie Star Wars. Pojawiło się tam między innymi kilka urywków z The Last Jedi, o których na Twitterze napisał redaktor Los Angeles TimesDaniel Miller.

Właśnie widzieliśmy więcej nagrań ze „Star Wars: The Last Jedi”. Zawarta była scena, w której Luke pyta Rey: „Kim jesteś?”. Później widzimy ją zręcznie posługującą się mieczem świetlnym.

Dodatkowo w nagraniach z „The Last Jedi” pojawiają się: Chewbacca, Generał Organa i Finn.

Ostatnia rzecz z „The Last Jedi”: Widzieliśmy różne rodzaje terenów – góry, oceany, lasy, pustynie. Wyglądało to odpowiednio epicko i egzotycznie.

Później Miller dodał do siebie jeszcze jeden szczegół z pokazów.

Jeszcze jeden smaczek z nagrań „The Last Jedi”: W klipie jedna z postaci krzyknęła „Teraz albo nigdy!”. Przykro mi to przyznać, ale nie jestem w stanie powiedzieć, kto to był!

Wszystkie te przekazy, choć stanowią strzępki informacji, stwarzają bardzo interesujący obraz. Przede wszystkim ciekawie brzmi urywek z rozmowy Luke’a i Rey, co daje nadzieję na naprawdę interesujący dialog, bo sugeruje on, że Skywalker kompletnie nie wie, z kim ma do czynienia. Dobrze zapowiadają się także różnorodne widoki, dające nadzieję na obejrzenie w The Last Jedi sporego kawałka galaktyki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.