Saga Star Wars

Czy mistrz Yoda pojawi się w „The Last Jedi”?

01

Frank Oz, a właściwie Richard Frank Oznowicz, człowiek odpowiedzialny za dubbing Mistrza Yody w Oryginalnej Trylogii Gwiezdnych Wojen, udzielił niedawno wywiadu dla magazynu Variety, w którym opowiadał m.in. o dorobku artystycznym, jaki zostawił po sobie Jim Henson (amerykański lalkarz, twórca muppetów i fraglesów oraz takich programów telewizyjnych, jak Muppet Show i Ulica Sezamkowa). Redaktor Variety postanowił także zapytać Oza o plotki na temat pojawienia się Mistrza Yody w nadchodzącym VIII Epizodzie sagi. Odpowiedź artysty była zaskakująco obiecująca…

V: Pojawiają się przecieki o tym, że możesz odtworzyć Mistrza Yodę w „The Last Jedi”.

O: Czuję się w tej sytuacji trochę jak więzień wojenny. Mogę tylko podać swoje imię, rangę i numer seryjny. Szczerze mówiąc, pytały mnie już o to nawet osoby będące dla mnie jak rodzina i musiałem im powiedzieć, że zostałem poproszony, aby o tym nie rozmawiać. Kocham Yodę. Z przyjemnością opowiem o nim więcej, gdy już mi na to pozwolą.

Czy Frank potwierdził w tym momencie, że uwielbiany przez fanów mistrz Zakonu Jedi pojawi się w swojej eterycznej formie w The Last Jedi? Odpowiedź poznamy zapewne z czasem, ale słowa Oza dają dużo nadziei na taki scenariusz.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.