Saga Star Wars

Poznaliśmy trzy sceny, które pojawią się w trailerze „The Last Jedi”!

the-last-jedi-high-res

Do Star Wars Celebration w Orlando pozostał już niecały miesiąc i wedle nieoficjalnych źródeł właśnie wtedy otrzymamy pierwszy pełnoprawny trailer The Last Jedi. Dzięki informacjom zdobytym przez portal StarWarsNewsNet.com poznajemy trzy krótkie sceny, które mają pojawić się w owym trailerze.

Informator serwisu (według redaktorów godny zaufania, co udowodnił już w przeszłości) podaje następujące fakty:

  • Pojawi się scena z dużym miastem.
  • Zobaczymy ujęcie zawierające coś, co będzie wyglądało na ważną „procesję” i ucztę.
  • Jest także scena z myśliwcem przypominającym jeden z modeli X-winga, zbliżającym się z dużą prędkością do niebieskiej planety.

Redaktorzy SWNN.com poprosili swoje źródło o wyjaśnienie, czym jest wspomniana „procesja”. Dowiedzieli się, że chodzi o pogrzeb. Czy może to być symboliczne pożegnanie Hana Solo? Tego na razie nie wiemy. Informator dodał także, że miasto wygląda na staroświeckie, bez futurystycznych elementów pokroju wieżowców na Coruscant.

Podejrzewa się, że omawiane miasto to egzotyczne miejsce, które pojawiło się w książce The Art of TFA. Prawdopodobnie twórcy wykorzystają to, czego nie udało im się użyć w Przebudzeniu Mocy.

Exotic-001
Rysunek z książki The Art of TFA

Jest duża szansa, że scena pogrzebu dotyczy nagrań, które odbyły się w marcu 2016 roku w Dubrowniku. Już wtedy podejrzewano, że chodzi o sceny pogrzebowe.

Hello-Darkness-My-Old-Friend
Plan filmowy w Dubrowniku

Jeśli opisane powyżej rewelacje okażą się prawdziwe, w kwietniu zobaczmy coś z goła innego, niż trailer pokazany na spotkaniu udziałowców Disneya, o którym pisaliśmy jakiś czas temu.

Pozostaje poczekać jeszcze niecały miesiąc na Star Wars Celebration Orlando. Wtedy przekonamy się, czy przecieki mają coś wspólnego z rzeczywistością.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.