Gry

W kwietniu pojawi się trailer „Star Wars: Battlefront 2” oraz gry od studia Visceral Games!

battlefront-2

Pojawiła się seria przecieków dotyczących dwóch nowych gier osadzonych w świecie Gwiezdnych WojenStar Wars: Battlefront 2 od DICE oraz bliżej nieokreślonej jeszcze gry od studia Visceral Games.

Wedle informacji opublikowanych na Twitterze przez pracowników studia Visceral, na tegorocznym Star Wars Celebration Orlando ma pojawić się spory materiał z rozgrywki drugiego Battlefronta, a będzie on skupiał się na kampanii fabularnej. Pokazany zostanie także trailer gry od VG:

Cóż… Wygląda na to, że gra osadzona w świecie #StarWars od Visceral ma zrobiony porządny trailer. Powinien zadebiutować na #SWCO

Z tego co słyszałem, spora część growych prezentacji na #SWCO będzie o Star Wars: Battlefront 2. Będą udowadniać, że jest inny i lepszy od poprzednika.

Tak, duża część SWCO będzie mocno skupiała się na kampanii single player. Multiplayer zostawiają sobie na targi E3.

Już od dłuższego czasy docierały do nas przecieki twierdzące, że najnowszy Battlefront położy większy nacisk na kampanię fabularną, której tak wielu graczom brakowało w produkcji z 2015 roku. Interesująca jest także kwestia gry od Visceral Games. Z pewnością będzie to produkcja stawiająca wyłącznie na fabułę, jednak czas pokaże, jaki gatunek będzie ten tytuł reprezentował – ze swojej strony bardzo liczę na cRPG, którego Gwiezdnym Wojnom zdecydowanie bardzo brakuje (ostatnią grą z tego gatunku był KotOR II).

Star Wars Celebration Orlando odbędzie się w dniach 13-16 kwietnia.

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.