Gwiezdne Wojny - Historie

Ewan McGregor wciąż zainteresowany rolą w spin-offie o Obi-Wanie Kenobim

still-of-ewan-mcgregor-in-star-wars-episode-iii-revenge-of-the-sith-2005-large-picture-1200x520

Od momentu gdy dowiedzieliśmy się, że Ewan McGregor użyczył swojego głosu dla wizji mocy Rey w Przebudzeniu Mocy, aktorowi wielokrotnie zadawano pytania, czy jest jakakolwiek szansa na to, że zobaczymy go jeszcze w roli Obi-Wana Kenobiego. Wokół filmu o Mistrzu Jedi narosło już wiele teorii i plotek, zaś redaktorzy magazynu Business Insider postanowili wykorzystać obecność McGregora na promocji filmu Trainspotting 2, w którym ostatnio zagrał, prosząc go, by odniósł się do pomysłu ponownego wcielenia się w ikoniczną postać.

Odpowiedź Ewana udowadnia, że wciąż jest on zainteresowany ewentualną rolą, jednak ze strony Disneya póki co nic się nie zmieniło w tej kwestii:

Słuchajcie, byłem o to pytany już wielokrotnie i w tej chwili wygląda to już tak, jakbym sam prosił się o pracę. Byłbym otwarty i wręcz szczęśliwy, gdyby odezwali się do mnie w tej sprawie, ale wydaje mi się, że mają ułożony już plan na filmy do 2030 roku. Mimo wszystko byłoby świetnie, gdyby coś się wyklarowało.

Jeśli wierzyć słowom McGregora, nieprędko będziemy mieli szansę zobaczyć film z Kenobim w roli głównej. Pojawiają się jednak pewne przecieki twierdzące, że ruszyły już pierwsze przygotowania do trzeciego spin-offu w świecie Star Wars i nie można wykluczyć, że Ewan już dawno dostał telefon od Disneya, a podczas udzielania wywiadów robi po prostu to, co aktorzy robią najlepiej – gra.

Pozostaje poczekać przynajmniej do premiery spin-offu o Hanie Solo. Po niej pewnie zaczną pojawiać się wiarygodne wieści o kolejnych samodzielnych filmach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.