Filmy

CEO Disneya: „Nie zmienimy The Last Jedi z powodu śmierci Carrie Fisher”

general-leia-organa-2

CEO Disneya, Bob Iger, udzielił niedawno krótkiego wywiadu, w którym rzucił nieco światła na nastawianie koncernu względem ewentualnych zmian w powstającym VIII Epizodzie sagi, które miałyby być spowodowane niedawną śmiercią Carrie Fisher. Odpowiedź Igera jest właściwie pierwszą konkretną deklaracją w tej sprawie, od czasu odejścia aktorki pod koniec 2016 roku.

Jak stwierdził Iger:

Gdy kupiliśmy Lucasfilm, planowaliśmy stworzyć trzy filmy – Epizod VII, VIII i IX. Pod koniec 2016 roku musieliśmy uporać się z tragedią, ale Carrie pojawia się w VIII Epizodzie i tak też pozostanie, ponieważ nie mamy zamiaru nic w nim zmieniać w związku z jej śmiercią. Wszystko co nagraliśmy do filmu pozostanie bez zmian. W Łotrze 1 mieliśmy postać stworzoną przez CGI, ale nie będziemy tego powtarzać w przypadku The Lat Jedi.

Ta wypowiedź zamyka sprawę Generał Organy w ósmej części. Możemy się spodziewać, że wszystko będzie tak, jak miało być od samego początku. Wiemy natomiast, że reżyser IX Epizodu, Colin Trevorrow, jest w trakcie konsultacji z szefową Lucasfilm, Kathleen Kennedy, dotyczących ewentualnych zmian w scenariuszu.

CEO Disneya dodał jeszcze w wywiadzie coś bardzo interesującego na temat przyszłości całej sagi:

Zastanawiamy się już, co mogłoby się dziać po IX Epizodzie. Myślimy o tym, jakie będzie następne półtorej dekady dla świata Star Wars.

Wygląda więc na to, że Disney i Lucasfilm nie zostawią sagi Skywalkerów zbyt prędko w spokoju.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.