Gwiezdne Wojny - Historie

W nadchodzącym spin-offie o Hanie Solo poznamy… prawdziwe imię Hana?

landscape-1462521702-hans-solo-alden-ehrenreich

Niedawno pisaliśmy o wywiadzie na temat Carrie Fisher i jej obecności w The Last Jedi, którego udzielił dziennikarzom CEO Disneya, Bob Iger. W tej samej rozmowie szef koncernu wspomniał o zdjęciach do nadchodzącego spin-offu o młodym Hanie Solo, jednak najbardziej interesujące jest jedno konkretne stwierdzenie, które padło w wypowiedzi Igera

Wygląda na to, że film ma wyjawić nam… prawdziwe imię Hana. Pewnie zastanawiacie się teraz: „to on w ogóle miał inne?”. My także. Oto, co powiedział dziennikarzom Iger:

W tej chwili jesteśmy w trakcie zdjęć do filmu o początkach Hana Solo, mającego ukazać się w 2018 roku. Wszystko zaczyna się, gdy Solo ma 18 lat i kończy, kiedy na karku ma już 24. Jest kilka istotnych rzeczy, które przydarzają się w życiu młodemu szmuglerowi – jak zdobycie pewnego statku i poznanie pewnego Wookiego. Wszystko to pojawi się w filmie. Odkryjecie również, jak zdobył swoje imię.

Czy Iger stwierdził właśnie, że Solo kiedyś nazywał się inaczej? Nie można tego wykluczyć, jednak język angielski to podstępny drań. Fraza „how he got his name” może równie dobrze oznaczać „how he made a name for himself”, czyli jak stał się sławny i respektowany pośród podobnych sobie.

Za nieco ponad rok dowiemy się, co tak naprawdę miał na myśli szef Disneya.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.