Filmy

Czy tak będą wyglądali Kapitan Phasma, Kylo Ren i szturmowcy w „The Last Jedi”?

star-wars-phasma-kylo-ren

Portal MakingStarWars.net zamieścił dziś kilka szkiców czarnych charakterów z VIII Epizodu, które wykonane zostały na podstawie notatek z rozmów redaktora naczelnego portalu, Jasona Warda, ze swoim źródłem na planie filmowym The Last Jedi.

Pierwsza przedstawiona została Kapitan Phasma oraz Szturmowcy-Egzekutorzy, którzy mają towarzyszyć jej w filmie. Phasma dzierży w dłoni włócznię, o której pisaliśmy w newsie jakiś czas temu, zaś szturmowcy wyposażeni są w broń energetyczną, swoim kształtem przypominającą topór (zamiast ostrzy wyposażony w wiązki energii).

Phasma-Gang-Ep8-Finished

Jason posiada także kilka notatek dotyczących wyglądu Kylo Rena. Uwagę przykuwa peleryna noszona przez Kylo, która ma przypominać tę należącą do Dartha Vadera. Nie jest jasne, czy Ren zdobył w jakiś sposób pelerynę swojego dziadka, czy po prostu stworzył jej kopię. Biorąc pod uwagę jego zafascynowanie Lordem Sithów, można przypuszczać, że włożył sporo energii i czasu w poszukiwanie pozostałości po swoim przodku. Zauważyć można także bliznę wędrującą przez środek twarzy, będącą pamiątką po pojedynku z Rey. Ward wspomina także o hełmie Kylo, jednak postanowił go nie wizualizować, ponieważ różnica między jego wyglądem z VII i VIII części jest ponoć niezauważalna.

Kylo-Ep8

Odtworzono także wygląd wspomnianych już Szturmowców-Egzekutorów w pełnej krasie. Warto zwrócić uwagę na kolorystykę pancerza. Ponoć czarny wzór, który zaczyna się na hełmie, wędruje przez całą długość pleców.

Executioner

Wygląda na to, że w The Last Jedi czekają nas spore wizualne zmiany. Wiemy już także, że ewolucje w wyglądzie nie ominą głównych bohaterów, a przede wszystkim Rey (nowa fryzura). Osobiście jestem ciekaw, czy Ruch Oporu doczeka się jakichś ciekawie wyglądających żołdaków i bohaterów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.