Filmy

Nowy członek ekipy i nazwa jednej z planet – czyli kolejne wieści z planu „The Last Jedi”

44834482.cached

Do ekipy aktorskiej The Last Jedi dołączyła kolejna osoba – Justin Theroux. Aktor znany jest m.in. z ról w filmach American Psycho, Dziewczyna z pociągu, czy Pozostawieni. Wiemy, że ma on zagrać utalentowanego hakera, jednak niewiele poza tym zostało zdradzone.

Dzięki przeciekom poznaliśmy także prawdopodobną nazwę jednej z planet, która ma pojawić się w VIII części. Ma ona nosić nazwę Canto Bight, a za scenerię dla niej podobno służyły sekwencje nagrywane przez Lucasfilm w Dubrowniku.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że Hayden Christensen ma poprowadzić panel z okazji 40. rocznicy Gwiezdnych Wojen na Star Wars Celebration w Orlando. Część fanów spekuluje, że może to oznaczać, iż młody aktor ponownie wcieli się w swoją dawną rolę w The Last Jedi, jednak równie dobrze mogą to być pobożne życzenia tych, którzy bardzo chcieliby ponownie zobaczyć Anakina Skywalkera na wielkich ekranach. Czas pokaże, czy szykuje się nam niespodzianka, czy też niepotrzebnie robimy sobie nadzieję.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.