Filmy

Szczegóły na temat postaci granej przez Benicio Del Toro w „The Last Jedi”

maxresdefault

Portal MakingStarWars.net ponownie ujawnia kilka detali o The Last Jedi. Tym razem na warsztat trafiła postać grana przez Benicio Del Toro, dzięki czemu poznaliśmy szczegóły dotyczące tego tajemniczego jegomościa.

MSW.net pisze, że mężczyzna nazywa się D.J., choć niewykluczone, że nie jest to jego prawdziwe imię, a jedynie kryptonim, którym się posługuje. Dowiadujemy się również, że postać odziana jest w ubiór nawiązujący swoim wyglądem do stroju Anakina Skywalkera z Zemsty Sithów, a pas noszony przez delikwenta przywodzi na myśl ten, który nosił Han Solo. Dodatkowo mężczyzna upodobał sobie staromodne, charakterystyczne nakrycie głowy. Pojawia się także informacja, że ma on być powiązany z przestępczym półświatkiem, ale takie plotki o postaci Del Toro słyszeliśmy już wcześniej, nie stanowią więc one nowości.

Poznaliśmy także pobieżny opis statku, którym porusza się rzekomy przestępca. Ma on z zewnątrz przypominać Sokoła Millennium, lecz w środku przywodzić na myśl pięciogwiazdkowy hotel.

Istnieje dziś kilka teorii na temat bohatera granego przez Benicio, o czym pisaliśmy na łamach naszego portalu. Jeśli chcecie zagłębić się w lekturę, zajrzyjcie tutaj i tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.