Saga Star Wars

Scenariusz IX Epizodu “Star Wars” jest już gotowy!

maxresdefault

Najważniejsza coroczna impreza fanów Gwiezdnych WojenStar Wars Celebration – rozpocznie się już za 5 dni. Chyba wszyscy z niecierpliwością oczekujemy oficjalnych informacji o powstającej kolejnej części sagi, znanej pod oryginalnym tytułem The Last Jedi, szczegółów dotyczących przyszłorocznego spin-offu o Hanie Solo, czy też pierwszego trailera sequela gry Star Wars: Battlefront. Reżyser IX części sagi Skywalkerów, Colin Trevorrow, postanowił jednak wybić się przed szereg, oznajmiając ostatnio, że scenariusz do filmu nad którym pracuje jest już właściwie ukończony.

Jak powiedział Colin:

Piszemy, projektujemy, a scenariusz jest już praktycznie gotowy. Wszyscy pracujemy ze 110% wydajnością. Gdy już skończymy, pewnie nie będę wiedział, co zrobić ze swoim życiem… O IX Epizodzie myślę w kontekście kolejnych trzech, sześciu, czy dziewięciu filmów, ale także jako samodzielnej produkcji.

Choć promocja ósmej części sagi jeszcze nawet nie ruszyła, to najwyraźniej Lucasfilm lubi narzucać tempo i chce mieć najważniejsze kwestie dotyczące dziewiątej części załatwione wcześniej. Pomimo tak ekspresowej pracy nad filmami nie musimy raczej bać się o ich jakość, ponieważ pracują nad nimi dwie odrębne ekipy i dwaj niezwykle uzdolnieni reżyserzy.

Wstępna data premiery Epizodu IX zaplanowana jest na 23 maja 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.