Filmy

Scenariusz IX Epizodu „Star Wars” jest już gotowy!

maxresdefault

Najważniejsza coroczna impreza fanów Gwiezdnych WojenStar Wars Celebration – rozpocznie się już za 5 dni. Chyba wszyscy z niecierpliwością oczekujemy oficjalnych informacji o powstającej kolejnej części sagi, znanej pod oryginalnym tytułem The Last Jedi, szczegółów dotyczących przyszłorocznego spin-offu o Hanie Solo, czy też pierwszego trailera sequela gry Star Wars: Battlefront. Reżyser IX części sagi Skywalkerów, Colin Trevorrow, postanowił jednak wybić się przed szereg, oznajmiając ostatnio, że scenariusz do filmu nad którym pracuje jest już właściwie ukończony.

Jak powiedział Colin:

Piszemy, projektujemy, a scenariusz jest już praktycznie gotowy. Wszyscy pracujemy ze 110% wydajnością. Gdy już skończymy, pewnie nie będę wiedział, co zrobić ze swoim życiem… O IX Epizodzie myślę w kontekście kolejnych trzech, sześciu, czy dziewięciu filmów, ale także jako samodzielnej produkcji.

Choć promocja ósmej części sagi jeszcze nawet nie ruszyła, to najwyraźniej Lucasfilm lubi narzucać tempo i chce mieć najważniejsze kwestie dotyczące dziewiątej części załatwione wcześniej. Pomimo tak ekspresowej pracy nad filmami nie musimy raczej bać się o ich jakość, ponieważ pracują nad nimi dwie odrębne ekipy i dwaj niezwykle uzdolnieni reżyserzy.

Wstępna data premiery Epizodu IX zaplanowana jest na 23 maja 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.