Saga Star Wars

Już w tym tygodniu zobaczymy pełny trailer “Star Wars: The Last Jedi”!

rian-johnson-star-wars-the-last-jedi-227091-1280x0

Najważniejsza impreza dla fanów Gwiezdnych Wojen rozpocznie się już w tym tygodniu. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na nowe informacje o powstających produkcjach, takich jak Star Wars: The Last Jedi, niezatytułowany jeszcze spin-off o Hanie Solo, czy 4. sezon serialu Star Wars: Rebelianci. Dzięki wieściom z portalu StarWarNewsNet.com wiemy już, czego możemy się spodziewać na Star Wars Celebration w Orlando pod kątem nowości o VIII Epizodzie.

Jak informuje na swoim Twitterze SWNN.com, podczas wydarzenia ukazany zostanie pełny trailer The Last Jedi, a nie tylko teaser, jak podejrzewała część fanów.

Star Wars Celebration odbędzie się w dniach 13-16 kwietnia. Podczas imprezy dowiemy się, jakie plany na najbliższe lata względem sagi mają Disney i Lucasfilm. Z całą pewnością pojawią się nowe informacje o VIII i IX części, niezatytułowanym spin-offie o Hanie Solo, grze Star Wars: Battlefront II oraz 4. sezonie serialu Star Wars: Rebelianci. Niewykluczone jednak, że czeka na nas kilka dodatkowych niespodzianek, których przesłanką jest chociażby obecność Haydena Christensena (Anakin Skywalker), jako gościa specjalnego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.