Filmy

Już w tym tygodniu zobaczymy pełny trailer „Star Wars: The Last Jedi”!

rian-johnson-star-wars-the-last-jedi-227091-1280x0

Najważniejsza impreza dla fanów Gwiezdnych Wojen rozpocznie się już w tym tygodniu. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na nowe informacje o powstających produkcjach, takich jak Star Wars: The Last Jedi, niezatytułowany jeszcze spin-off o Hanie Solo, czy 4. sezon serialu Star Wars: Rebelianci. Dzięki wieściom z portalu StarWarNewsNet.com wiemy już, czego możemy się spodziewać na Star Wars Celebration w Orlando pod kątem nowości o VIII Epizodzie.

Jak informuje na swoim Twitterze SWNN.com, podczas wydarzenia ukazany zostanie pełny trailer The Last Jedi, a nie tylko teaser, jak podejrzewała część fanów.

Star Wars Celebration odbędzie się w dniach 13-16 kwietnia. Podczas imprezy dowiemy się, jakie plany na najbliższe lata względem sagi mają Disney i Lucasfilm. Z całą pewnością pojawią się nowe informacje o VIII i IX części, niezatytułowanym spin-offie o Hanie Solo, grze Star Wars: Battlefront II oraz 4. sezonie serialu Star Wars: Rebelianci. Niewykluczone jednak, że czeka na nas kilka dodatkowych niespodzianek, których przesłanką jest chociażby obecność Haydena Christensena (Anakin Skywalker), jako gościa specjalnego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.