Gry

Co ujawnia nam teaser „Star Wars: Battlefront II”?

battlefront2cover

Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy rozpoczynającego się już jutro Star Wars Celebration, na którym zaprezentowana zostanie cała masa nowych materiałów z różnych produkcji w świecie Gwiezdnych Wojen. Jednym z takich wydarzeń ma być prezentacja trailera gry Star Wars: Battlefront II, który zadebiutować ma 15 kwietnia. Dzisiejszej nocy stało się jednak coś nieoczekiwanego, ponieważ do sieci wyciekła skrócona wersja owego trailera, mająca służyć za spot telewizyjny reklamujący grę. Choć wciąż musimy czekać na pełny materiał, to dzięki jego skróconej wersji znamy kilka istotnych faktów na temat powstającej produkcji od EA i DICE. W poniższej analizie przyjrzymy się temu, co ujawnia nam spot.

1. Tryb fabularny opowiadający o tym, co działo się bezpośrednio po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci.

battlefront2picture1

battlefront2picture2

Początkowe sekwencje teasera dość jednoznacznie wyznaczają linię fabularną kampanii single player, która ma zostać zaimplementowana w Battlefroncie. Widzimy wybuchającą nad Endorem Gwiazdę Śmierci, zaś żeńska lektorka w tle (prawdopodobnie bohaterka) mówi o tym, że prawdziwa wojna rozpoczęła się dopiero po zniszczeniu stacji.

2. W grze pojawi era Najwyższego Porządku i  Ruchu Oporu

Kilka scen zawartych w materiale sugeruje, że rozgrywki osadzone będą m.in. w erze Najwyższego Porządku i Ruchu Oporu. Pojawią się znani bohaterowie, jak Rey i Kylo Ren. Tekst na slajdzie pod koniec teasera sugeruje także, iż dostępne będą postaci z The Last Jedi. Nie zabraknie również lokacji, takich jak Baza Starkiller.

battlefront2picture8

battlefront2picture9

battlefront2picture3

3. W końcu wracają Wojny Klonów!

Tak, dobrze czytacie. Mamy już pewność, że w grze zaimplementowana zostanie tak długo wyczekiwana era Wojen Klonów. świadczy o tym sekwencja, w której ukazany jest Darth Maul szarżujący w kierunku Mistrza Yody.

battlefront2picture6

battlefront2picture7

4. Powróci era Galaktycznej Wojny Domowej i… Tauntauny!

Urywki ukazujące Sokoła Millennium i ścigające go myśliwce TIE (w barwach Imperium) oraz bitwa na Hoth, w której znienacka pojawiają się rebelianci na tauntaunach, wskazują, iż powróci obecna w pierwszej części era Galaktycznej Wojny Domowej.

battlefront2picture4

battlefront2picture5

Wszystkie informacje, które znajdujemy w teaserze, dają nadzieję na to, że druga odsłona Battlefronta przygotowana będzie z oczekiwanym przez fanów rozmachem. Pozostaje czekać do 15 kwietnia, gdy ukazany zostanie cały trailer.

Opisywany przez nas spot możecie obejrzeć poniżej. Prawdopodobnie nie będzie to możliwe zbyt długo, ponieważ Electronic Arts już rozpoczęło proces upominania się o usunięcie materiałów z najróżniejszych serwisów.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=552WIUbE4-M&w=854&h=480]

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.