Wydarzenia

Star Wars Celebration 2017 – program

star-wars-celebration-tickets-slider

Za nami pierwszy dzień Star Wars Celebration. Podczas jego trwania nie obyło się bez kilku świetnych niespodzianek i bardzo interesujących paneli dyskusyjnych, lecz ta część, na którą naprawdę czekamy, rozpocznie się dopiero dziś i potrwa do niedzieli. Jaki jest zatem program najistotniejszych atrakcji na najważniejszej w roku imprezie dla fanów Gwiezdnych Wojen? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Piątek

Star Wars: The Last Jedi (17:00 – 18:30)

Panel dedykowany VIII części Gwiezdnych Wojen, który poprowadzą Kathleen Kennedy i Rian Johnson. Przedstawią oni wiele ciekawostek i szczegółów na temat nadchodzącego rozdziału Gwiezdnej Sagi. Najprawdopodobniej wtedy także ujrzymy trailer The Last Jedi, więc jeśli chcecie zobaczyć go jak najprędzej, polecamy wygospodarować sobie półtorej godziny na obejrzenie panelu.

Tworzenie Rogue One: A Star Wars Story (19:30 – 20:30)

Panel, na którym omówiony zostanie proces twórczy Łotra 1. Od rysunków koncepcyjnych, poprzez muzykę, na grze aktorskiej kończąc.

Bohaterki Gwiezdnych Wojen (21:30 – 22:30)

Panel poświęcony postaciom kobiecym świata Gwiezdnych Wojen. Omówione zostaną najważniejsze bohaterki uniwersum oraz ich wpływ na szeroko pojętą popkulturę.

Hołd Marka Hamilla dla Carrie Fisher (23:30 – 00:30)

Wspomnienia Marka Hamilla o Carrie Fisher.

Sobota

Star Wars: Rebelianci – Sezon 4. (17:00-18:30)

Dave Filoni i kilku specjalnych gości przedstawią wiadomości i zapowiedzi dotyczące 4. sezonu serialu Star Wars: Rebelianci.

Galaktyczna zapowiedź Star Wars: Battlefront II (20:30 – 21:30)

Pierwsza prezentacja nadchodzącego sequela gry Star Wars: Battlefront. Zaprezentowany zostanie także pełny trailer produkcji.

Marvel prezentuje Star Wars (22:00 – 23:00)

Panel poświęcony najnowszym komiksom od Marvela. Nowości i zapowiedzi wydawnicze.

Niedziela

Proces tworzenia Lego Star Wars: The Freemaker Adventures (17:00 – 18:00)

Twórcy serialu opowiedzą o jego produkcji oraz zdradzą, co czeka na nas w nadchodzącym sezonie.

Hamill Himself (19:00 – 20:00)

Spotkanie z samym Markiem Hamillem, będące już właściwie tradycją.

Ceremonia Zamknięcia (22:00 – 23:00)

Oficjalne zakończenie imprezy. Podczas tego panelu zostanie podane miejsce następnego Star Wars Celebration, które odbędzie się dopiero w 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.