Filmy

Kathleen Kennedy: Carrie Fisher NIE pojawi się w Epizodzie IX

general-leia-organa-2

Szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy, wystąpiła wczoraj w programie Good Morning America, gdzie omówiła kilka kwestii dotyczących przyszłości sagi Star Wars. Kathleen, ku naszemu zaskoczeniu, poinformowała również, że Carrie Fisher nie pojawi się w IX części Gwiezdnych Wojen.

Jak stwierdziła Kennedy, skrypt dla Ep. IX był już z grubsza gotowy przed śmiercią odtwórczyni roli Lei Organy, jednak po jej śmierci zdecydowano o dużym przemeblowaniu scenariusza, który powoli wkracza już w sferę realizacji.

Informacje te dziwią także z powodu całkiem niedawnego wywiadu z bratem Carrie, Toddem Fisherem, który oznajmił, iż aktorka pojawi się w filmie za sprawą niewykorzystanych scen z Przebudzenia Mocy i Ostatniego Jedi. Wygląda jednak na to, że jego przypuszczenia okazały się mocno przesadzone.

Postać Carrie z pewnością zostanie uhonorowana w odpowiedni sposób, lecz bardzo ciekawi nas, jak twórcy będą chcieli zrealizować ostatnią część najnowszej trylogii bez obecności tak ikonicznej postaci. Pozostaje poczekać i przekonać się o tym podczas premiery w 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.