Saga Star Wars

Rian Johnson: Tytuł „The Last Jedi” odnosi się do jednego Jedi

rian-johnson-the-writerdirector-of-star-wars-episode-viii

Wraz z wczorajszym dniem wiele informacji, które braliśmy do tej pory za pewnik, okazało się nie mieć oparcia w rzeczywistości. Najpierw, pomimo wszelkich pozytywnych przesłanek, dowiedzieliśmy się od Kathleen Kennedy, że Carrie Fisher nie pojawi się jako Generał Organa w IX Epizodzie. Podobnie ma się kwestia tytułu VIII części sagi – Star Wars: The Last Jedi.

Jak poinformował we wczorajszym Good Morning America reżyser filmu – Rian Johnson – tytuł The Last Jedi odnosi się do jednego rycerza Jedi, a nie do większej liczby, co sugerowały wszelkie wcześniejsze przesłanki (m.in. tytuły w różnych językach, które wydawały się odnosić do liczby mnogiej).

Rian został zapytany, czy w takim razie tytuł jest odniesieniem do Luke’a Skywalkera i po chwilowym unikaniu odpowiedzi przyznał, że faktycznie chodzi o niego.

Informacje te z pewnością wprowadzą spory zamęt pośród fanów, święcie przekonanych o mnogości Jedi w kolejnej odsłonie sagi.

Wywiad znajdziecie poniżej:

Z tych nieco przyjemniejszych wieści, Johnson zdradził również, że w VIII Epizodzie poznamy rodziców Rey.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.