Gry

Data premiery i szczegóły na temat „Star Wars: Battlefront II”

FB_IMG_1492295600950

Wczoraj wieczorem dostaliśmy epicki trailer gry Star Wars: Battlefront II, który zaprezentował zapowiadający się dość ciekawie tryb fabularny oraz – co najważniejsze – tryb multiplayer, zawierający w sobie wszystkie znane ery uniwersum Star Wars. Warto jednak wiedzieć, kiedy i na jakich warunkach doczekamy się tej produkcji.

Premierę SW: BF II zaplanowano na 17 listopada 2017. Dla gry przewidziano wydanie specjalnej edycji deluxe, która zaoferuje kilka bonusów. Przede wszystkim, co dla gier AAA staje się częstą praktyką, posiadacze owej wersji zagrają w nią o 3 dni szybciej od posiadaczy zwykłej wersji, otrzymają także ulepszone wersje każdej klasy postaci, która zawarta jest w grze, co ma skutkować zestawem potężnych umiejętności i ulepszeń. Edycja deluxe ma zawierać także kompilację specjalnych modyfikatorów umiejętności dla Kylo Rena, Rey i Sokoła Millennium. Każdy, kto złoży zamówienie przedpremierowe na jakąkolwiek wersję gry, otrzyma nowe wyglądy dla Kylo Rena i Rey, inspirowane filmem The Last Jedi.

Co bardzo interesujące, przedstawiciel EA poinformował, że firma chce odejść od modelu season passów z nowymi mapami, który według firmy za bardzo rozbijał społeczność graczy w pierwszym Battlefroncie i zmniejszał jej potencjał. Nie zdradzono jednak, jaki model wydawania nowych dodatków jest obecnie w planach.

To jak, skusicie się na pre-order, czy wolicie nie ryzykować swoich pieniędzy i poczekacie, aż spłyną popremierowe recenzje?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.