Książki i komiksy

Powieść „Inferno Squad” będzie prequelem dla gry „Star Wars: Battlefront II”

infernosquadcover

Na trwającym jeszcze dziś Star Wars Celebration zapowiedziano m.in. grę Star Wars: Battlefront II, która ma wprowadzić upragniony przez fanów tryb fabularny, osadzony chronoligocznie bezpośrednio po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci nad Endorem. Główną bohaterką będzie dowódczyni elitarnej jednostki imperialnych szturmowców, która postawiła sobie za cel zemstę na Rebelii za zabicie Imperatora. Na długo przed Celebration zapowiedziana została również książka autorstwa Christie Golden, o podtytule Inferno Squad. Jak się okazuje, powieść ma być nie tylko prequelem dla Łotra 1, jak powiedziano wcześniej, lecz także dla opisywanej gry wideo.

17951890_10155275231873713_2708860511041602087_n

Premiera Star Wars: Battlefront II – Inferno Squad zapowiedziana jest na 25 lipca 2017 r. Brak w tej chwili planów wydawniczych na rynku polskim.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.