Filmy

„Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” – Książęta Brytyjscy pojawią się w filmie?

816a8d875015bb39199c43b268ec1e20

Wizyty Księcia Harry’ego i Księcia Williama nie są żadną nowością dla ekipy Lucasfilmu i zdarzały się już przy okazji nagrań kilku filmów osadzonych w odległej galaktyce. Również pod koniec ubiegłego roku doszło do podobnych odwiedzin w Pinewood Studios, a William i Harry spotkali się z załogą The Last Jedi, o czym informował wtedy serwis Kensington Palace:

Od pewnego czasu krążą plotki, jakoby Harry i William mieli pojawić się w Ostatnim Jedi jako szturmowcy Najwyższego Porządku (podobne cameo miał w Przebudzeniu Mocy Daniel Craig). Podczas tegorocznego Star Wars Celebration redaktorzy portalu Yahoo! postanowili zapytać reżysera Riana Johnsona o to, czy za wizytą kryje się coś więcej, niż kurtuazja rodziny królewskiej:

Nie mam pojęcia, o czym mówicie. Nic nie wiem na ten temat [w tym momencie Johnson udał, że rozmawia przez słuchawkę w uchu, której nie miał].

Po chwili konsternacji Johnson dodał:

Nie mogę niczego potwierdzić, ani zaprzeczyć.

Możliwe, że reżyser został po prostu zaskoczony pytaniem, stąd jego zmieszanie, ale nie można wykluczyć, że książęta faktycznie pojawią się w filmie jako szturmowcy. Jak już pisaliśmy wcześniej, obsadzanie w pobocznych rolach znanych gwiazd i osobistości nie jest niczym nowym dla Gwiezdnych Wojen.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.