Gry

Więcej szczegółów o scenariuszu kampanii „Star Wars: Battlefront II”

SWBFII_Reveal_Screenshot_5_SP.0

Każdy zainteresowany tematem kolejnej odsłony gry Star Wars: Battlefront z pewnością zdążył się już dowiedzieć, że wraz z nią otrzymamy tryb kampanii fabularnej, mającej opowiedzieć historię elitarnej jednostki Imperium, znanej jako Inferno Squad, oraz jej dowódczyni, Iden Versio. Ostatnio poznaliśmy także nowe szczegóły na temat prac nad częścią fabularną tytułu.

Okazuje się, że scenariusz do gry tworzy Walt Williams, który był także scenarzystą Spec Ops: The Line. Walt współpracuje przy Battlefroncie z Mitchem Dyerem, mającym na swoim koncie pisanie dla serwisu IGN, zanim zajął się pracą nad scenariuszami.

Obecność obu twórców przy tworzeniu scenariusza gry daje gwarancję dobrze skonstruowanej historii. Pamiętajmy jednak, że mówimy o Gwiezdnych Wojnach, będących specyficznym materiałem do pracy, który nijak ma się do gier takich jak Spec Ops. Do tego dochodzi jeszcze kwestia samego wydawcy i ewentualnej zmiany kierunku prac, którą może on wymusić na twórcach. Czas pokaże, ile warte będą zdolności obu scenarzystów w starciu z bezlitosnymi wykresami w siedzibie Electronic Arts.

Niedawno informowaliśmy także, że wydawca chce zrezygnować z season passów zawierających dodatki z mapami, gdyż doszedł do wniosku, że taki model rozwoju za mocno dzieli społeczność graczy. Przedstawiciel EA próbował w jednym z niedawnych wywiadów nieco złagodzić ton tej wypowiedzi, dając do zrozumienia, że firma nie jest jeszcze gotowa do oficjalnego potwierdzenia owych wieści. Producent potrzebuje najwyraźniej więcej czasu na opracowanie nowego podejścia do tematu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.