Gry

Więcej szczegółów o scenariuszu kampanii „Star Wars: Battlefront II”

SWBFII_Reveal_Screenshot_5_SP.0

Każdy zainteresowany tematem kolejnej odsłony gry Star Wars: Battlefront z pewnością zdążył się już dowiedzieć, że wraz z nią otrzymamy tryb kampanii fabularnej, mającej opowiedzieć historię elitarnej jednostki Imperium, znanej jako Inferno Squad, oraz jej dowódczyni, Iden Versio. Ostatnio poznaliśmy także nowe szczegóły na temat prac nad częścią fabularną tytułu.

Okazuje się, że scenariusz do gry tworzy Walt Williams, który był także scenarzystą Spec Ops: The Line. Walt współpracuje przy Battlefroncie z Mitchem Dyerem, mającym na swoim koncie pisanie dla serwisu IGN, zanim zajął się pracą nad scenariuszami.

Obecność obu twórców przy tworzeniu scenariusza gry daje gwarancję dobrze skonstruowanej historii. Pamiętajmy jednak, że mówimy o Gwiezdnych Wojnach, będących specyficznym materiałem do pracy, który nijak ma się do gier takich jak Spec Ops. Do tego dochodzi jeszcze kwestia samego wydawcy i ewentualnej zmiany kierunku prac, którą może on wymusić na twórcach. Czas pokaże, ile warte będą zdolności obu scenarzystów w starciu z bezlitosnymi wykresami w siedzibie Electronic Arts.

Niedawno informowaliśmy także, że wydawca chce zrezygnować z season passów zawierających dodatki z mapami, gdyż doszedł do wniosku, że taki model rozwoju za mocno dzieli społeczność graczy. Przedstawiciel EA próbował w jednym z niedawnych wywiadów nieco złagodzić ton tej wypowiedzi, dając do zrozumienia, że firma nie jest jeszcze gotowa do oficjalnego potwierdzenia owych wieści. Producent potrzebuje najwyraźniej więcej czasu na opracowanie nowego podejścia do tematu.

Reklamy

1 odpowiedź »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.