Gwiezdne Wojny - Historie

Kilka nowych szczegółów na temat spin-offu o Hanie Solo

warwickomaze

Star Wars Celebration niestety nie obfitowało w nowości na temat powstającego spin-offu o Hanie Solo, co mimo wszystko jest zrozumiałe, gdy weźmiemy pod uwagę wrzącą atmosferę wokół The Last Jedi, 4. sezonu Rebeliantów i zbliżającej się drugiej odsłony Star Wars: Battlefront. Nikt jednak nie mówił, że o filmie jest całkiem głucho, ponieważ kilka ciekawych rzeczy zostało nam ostatnio wyjawionych.

Kathleen Kennedy odniosła się niedawno do słów CEO Disneya, Boba Igera, który stwierdził jakiś czas temu, że Han Solo nie zawsze znany był pod swoim imieniem i nazwiskiem. Jak stwierdziła Kathleen, Iger został źle zrozumiany przez media, a jego wypowiedź przeinaczono. Ponoć słowa CEO należy rozumieć bardziej jako przenośnię, niż brać dosłownie. Kennedy powiedziała, że „Han Solo zawsze był Hanem Solo”.

W sieci pojawił się nowy filmik Omaze, będący częścią akcji charytatywnej Force For Change, w którym wystąpił Warwick Davis. Aktor, prócz promocji akcji, potwierdził przy okazji, że nie zabraknie go w spin-offie o Solo. Dostaliśmy także krótki rzut na nowego obcego, mającego pojawić się w filmie.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qCLQlf_opvU&w=640&h=360]

Krążą także plotki, jakoby ekipa na czele z Chrisem Millerem i Philem Lordem miała odwiedzić Dolomity we Włoszech, a konkretnie góry Tre Cime di Lavaredo. Podobno obszar ten ma stać się scenerią dla części scen.

Wpłynęły też przecieki twierdzące, że w filmie ma się pojawić postać znana jako Dryden Vos. Nazwisko przywodzi na myśl Quinlana Vosa, ale nie sposób teraz stwierdzić, czy faktycznie występuje tu jakaś korelacja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.