Saga Star Wars

Oscar Isaac: „Bohaterowie Ostatniego Jedi będą poddani ciężkim próbom”

Oscar-Isaac-as-Poe-Dameron-in-Star-Wars-7

W związku z promocją filmu Przyrzeczenie Oscar Isaac udzielił niedawno wywiadu dla dziennika The Guardian, w którym odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy. W rozmowie nie zabrakło także pytania o nadchodzący VIII Epizod Gwiezdnych Wojen, w którym aktor wciela się w rolę pilota Ruchu Oporu, Poe Damerona.

Dziennikarz Guardiana zapytał, co będzie się działo z bohaterami znanymi z Przebudzenia Mocy podczas wydarzeń z Ostatniego Jedi. Choć Isaac nie zagłębiał się w żadne szczegóły dotyczące filmu, to uchylił nam rąbka tajemnicy:

„Bohaterowie, których już poznaliście, nieco się zmienią, a ich słabości zostaną poddane próbie. Myślę, że dzięki temu zobaczycie wyraźniej, jacy oni są. Najlepszym sposobem, żeby poznać kogoś lepiej, to obserwować go w sytuacji kryzysowej.”

Słowa Oscara dobrze podsumowują to, co wiemy już o pewnych ważnych wątkach z Ostatniego Jedi. Będziemy tam mieli do czynienia z Rey, próbującą okiełznać swój potencjał w użytkowaniu Mocy, Finnem, który będzie starał się zdecydować czy ważniejsza jest dla niego walka za sprawę Ruchu Oporu, czy też zwyczajna ucieczka od Najwyższego Porządku, Lukiem, przeżywającym kryzys wiary, a na domiar złego ponownie niosącym na barkach ciężar odpowiedzialności za los galaktyki, czy też Leią, Benem i Chewbaccą, z których każde na swój sposób będzie próbowało poradzić sobie ze śmiercią Hana Solo.

VIII Epizod będzie naprawdę ciekawym rozdziałem w historii Odległej Galaktyki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.