Gry

„Star Wars: Battlefront II” dostanie liniową fabułę, ukazaną z różnych perspektyw

201704160952566

Pracownik studia DICE zaangażowany w produkcję gry Star Wars: Battlefront II, Mark Thompson, zdradził niedawno kilka szczegółów o pomyśle twórców na linię fabularną tytułu. W grze prześledzimy około 30 lat z życia głównej bohaterki, Iden Versio, jednak to jeszcze nie wszystko, ponieważ kampania pozwoli nam na poznanie konfliktu z różnych perspektyw.

Jak mówi Thompson:

„Nie wdając się w zbyt wiele szczegółów, które wpędziłyby mnie w kłopoty… Korzystamy z wszelkich wskazówek Lucasfilmu na temat tego, jak opowiadać historię w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

To opowieść z początkiem, rozwinięciem i zakończeniem, w trakcie której prześledzicie podróż Iden przez 30 lat – od końcówki Powrotu Jedi do początku Przebudzenia Mocy w bazie Starkiller. Nie jest to zestaw oddzielnych misji czy osobnych opowieści wojennych jak w Battlefield 1. Podążycie za Iden, a od czasu do czasu zmienicie strony i będziecie obserwować wydarzenia z perspektywy jednego ze słynnych bohaterów. To po prostu część DNA Battlefronta. Czasami wcielicie się w szturmowca, niekiedy w pilota, a jeszcze innym razem zagracie jako Luke Skywalker z mieczem świetlnym.”

Przypomnijmy, że tryb multiplayer Star Wars Battlefront II obejmie wszystkie znane ery oficjalnego kanonu Gwiezdnych Wojen. Za scenariusz gry odpowiada twórca scenariusza do Spec Ops: The LineWalt Williams. Premiera gry zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku.

Tutaj możecie znaleźć naszą analizę dotychczasowych informacji udostępnionych o tytule.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.