Portal

Dołącz do redakcji Rebelianckich Szumowin – dział felietonów

asd

Drodzy Rebelianci!

Nasz portal cały czas się rozwija, a my próbujemy mierzyć coraz wyżej. Nie będzie to jednak możliwe, jeśli nie będziemy powiększać naszej Redakcji. W związku z tym poszukujemy fana Gwiezdnych Wojen, chętnego dołączyć do nas w charakterze Felietonisty. Przeczytajcie poniższe wymagania i zakres zadań, aby zdecydować, czy możecie i chcecie z nami współpracować.

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie oraz umiarkowanej znajomości j. angielskiego (umiejętność czytania artykułów po angielsku ze zrozumieniem)
  • Wiedzy na temat uniwersum Gwiezdnych Wojen (absolutnie nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale warto orientować się przynajmniej w nowym kanonie).
  • Dobrego zorientowania w branży rozrywkowej oraz produkcji ze świata Star Wars.
  • Możliwości napisania przynajmniej 2-3 niedługich felietonów w miesiącu.

Felietoniście zostanie przydzielony dział Rebelianckiej Kantyny. Chcemy go rozwinąć, a obecny skład osobowy nie pozwala nam na poświęcenie temu czasu. Felietony nie muszą być długie, a tematy można dobrać sobie samodzielnie.

Zgłoszenia zawierające kilka zdań na swój temat i opis swoich ewentualnych doświadczeń możecie składać poprzez prywatną wiadomość na naszym facebook-owym fan page’u oraz pod zakładką KONTAKT na naszej stronie.

Reklamy

Kategorie: Portal

Tagi: , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.