Gwiezdne Wojny - Historie

Zdjęcia do spin-offu o Hanie Solo na Wyspach Kanaryjskich potrwają 3 tygodnie

piasek-miedzy-palcami-plaze-fuerteventura-el-cotillo-beach-in-fuerteventura-island-on-sunset-663-5a28

Niebawem na Wyspach Kanaryjskich, a konkretnie na Fuerteventurze, rozpoczną się zdjęcia do powstającego spin-offu o młodym Hanie Solo. Jak informuje serwis www.lafosadelrancor.com potrwają tam one około 3 tygodnie. Dowiadujemy się również, że Lucasfilm zachęca mieszkańców wyspy do pomocy przy zdjęciach i statystowania.

Pojawiają się sugestie, że wyspa ma służyć za scenerię dla Tatooine, ponieważ pewne jej obszary faktycznie przypominają klimat panujący na pustynnej planecie. Istnieje jednak możliwość, że będzie to świat całkiem nowy, nieukazany jeszcze w żadnym z filmów, gdyż omawiany obszar geograficzny jest dość zróżnicowany.

Northern_Inland_Fuerteventura_ravine_barranco_de_los_Enamorados_around_Lajares-768x591

Premiera filmu o Hanie Solo zaplanowana jest na 25 maja 2018 roku. Za reżyserię odpowiedzialni są Phil Lord i Chris Miller. W rolach głównych wystąpią m.in. Alden EhrenreichDonald GloverEmilia Clarke oraz Woody Harrelson.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.