Saga Star Wars

Lucasfilm zabiera się za ocenę scenariusza IX Epizodu

star-war-episode-ix-filming-will-start-in-2017-april-and-it-might-be-released-dec-2019

Szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy, udzieliła ostatnio wywiadu dla serwisu e-cartelera.com, w którym omówiła aktualny status prac na IX Epizodem Gwiezdnych Wojen.

Jak oznajmiła Kennedy, tęgie głowy w wytwórni zabierają się właśnie za lekturę i ocenę scenariusza filmu, przygotowanego przez Collina TrevorrowaDereka Connolly’ego. Informacja ta zbiega się z wieściami o zakończeniu prac nad roboczą wersją scenariusza, o czym pisaliśmy jakiś czas temu. Jest więc spora szansa, że zdjęcia do filmu ruszą jeszcze w tym roku, przed premierą Ostatniego Jedi.

Kathleen dodała również, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy ekipa z Lucasfilm będzie pracować nad pomysłami na kolejne spin-offy. Została nawet zapytana bezpośrednio o to, czy w planach jest film o Obi-Wanie Kenobim, ale oczywiście niczego nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.