Gry

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne „Star Wars: Battlefront II”

Star-Wars-Battlefront-II-2-1140x641

Wokół powstającej gry Star Wars: Battlefront II, której premiera zaplanowana jest na listopad bieżącego roku, sporo się ostatnio dzieje. Podczas niedawnego Star Wars Celebration Orlando otrzymaliśmy pierwszy oficjalny zwiastun gry i dużo detali na jej temat, poznaliśmy także zarys fabularny kampanii dla pojedynczego gracza, która ma zostać zaimplementowana w nowym Battlefroncie. Ostatnio w sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne, przedstawiające szkice lokacji mających pojawić się w produkcji od studia DICE. Widzimy tam doskonale znane już fanom planety Kamino, Jakku, Naboo, Hoth, czy Yavin, ale nie zabrakło także nowego świata, który do uniwersum wprowadzi gra – Vardosa.

Jakku1

Jakku2

Jakku3

Kamino1

Kamino2

Naboo

Star-Wars-Battlefront-II-1-1140x641

Star-Wars-Battlefront-II-6-1140x552

Star-Wars-Battlefront-II-9-1140x640

Star-Wars-Battlefront-II-13-1140x641

Vardos

Yavin

Star Wars: Battlefront II przedstawi wszystkie znane ery uniwersum Gwiezdnych Wojen – Wojny Klonów, Galaktyczną Wojnę Domową oraz erę Najwyższego Porządku i Ruchu Oporu. Kampanię fabularną opisaliśmy w naszym wcześniejszym newsie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.