Gwiezdne Wojny - Historie

Lucasfilm na konwencie D23 oraz plotki o dacie ujawnienia tytułu spin-offu o Solo

han-solo-a-star-wars-story-title

Tegoroczne Star Wars Celebration zdominowały informacje o VIII Epizodzie Gwiezdnych Wojen, 4. sezonie serialu Star Wars: Rebelianci oraz zaplanowanej na listopad grze Star Wars: Battlefront II. Wieści z planu spin-offu o młodym Hanie Solo ograniczono do minimum. Plotki głoszą jednak, że niebawem możemy dowiedzieć się czegoś więcej, ponieważ oficjalnie potwierdzono obecność przedstawicieli Lucasfilmu na konwencie D23, który odbędzie się 15 lipca.

Jak mówi oficjalna informacja prasowa:

„Wspaniałe światy Disneya, Marvela i Lucasfilmu przybywają razem, by zaprezentować nowe materiały o ich najnowszych filmach. Na D23 Expo w 2015 uchylono rąbka tajemnicy o Przebudzeniu Mocy, Pięknej i Bestii, Doctorze Strange oraz wielu innych… Nie możemy się doczekać aż zobaczymy, jakie prezentacje przygotowano dla nas w tym roku!”

Oczywistym jest, że prezentacje Lucasfilmu będą obfitować w nowe materiały z Ostatniego Jedi, lecz przy okazji oświadczenia pojawiły się przecieki twierdzące, że poznamy również tytuł spin-offu o Hanie Solo. Mając na uwadze fakt, że premiera filmu zaplanowana jest na 25 maja 2018, a D23 odbędzie się w lipcu 2017 (czyli około 10 miesięcy przed premierą), ciężko jednoznacznie określić, czy informacje są wiarygodne. 10 miesięcy to sporo czasu i może być zbyt wcześnie na takie rewelacje, ale patrząc na to inaczej, produkcja spin-offu trwa już całkiem długo i ujawnienie tytułu nie powinno stanowić problemu na tym etapie prac.

Jak to się zwykle dzieje w takich sytuacjach, wszystko jest kwestią czasu, który pokaże nam, czy spekulacje były zasadne.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.