Gry

Możecie pobrać techniczną betę anulowanej gry „Star Wars: First Assault”

firstassault

W roku 2012 LucasArts (jeszcze wtedy istniał) pracował nad grą z gatunku FPS, osadzoną w realiach Gwiezdnych Wojen. Gra Star Wars: First Assault nie miała w żadnym stopniu przypominać znanych nam doskonale Battlefrontów, a swoją stylistyką miała raczej przywodzić na myśl serię Call of Duty. Jej premiera zaplanowana była na rok 2013, lecz projekt ostatecznie anulowano, ze względu na przejęcie marki Star Wars przez koncern Walta Disneya.

Jak jednak mówi stare przysłowie – w przyrodzie nic nie ginie. Techniczna beta First Assault jakimś sposobem wypłynęła do sieci i w tej chwili możecie ją pobrać na swoje PC-ty oraz przetestować.

Jeśli nie możecie sobie pozwolić na pobranie większych pakietów danych, obejrzyjcie materiał wideo z YouTube, który zawiera około 20-minutowe nagranie z rozgrywki.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=QyNxhWHsjuM&w=600&h=360]

[AKTUALIZACJA]

Nieco po czasie, ale udało nam się ustalić, że wersja dostępna do pobrania na stronie, którą Wam linkujemy, to port na konsolę Xbox 360. Choć gra miała pojawić się również na PC, to niestety tej wersji nie odpalicie na swoich komputerach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.