Gwiezdne Wojny - Historie

Poznaliśmy imiona dwóch ważnych postaci z filmu o Hanie Solo?

Han-Solo-Cast

Serwis MakingStarWars.net poinformował wczoraj o nowych przeciekach z planu spin-offu o Hanie Solo. Poznaliśmy prawdopodobne imiona dwóch ważnych postaci, które mają pojawić się w filmie.

Jak pisze MSW.net, pierwsza z nich nazywa się Mother Proxima (Matka Proxima). Jest to prawdopodobnie postać grana przez kukłę, którą operuje Dave Chapman, będący także jednym z ludzi odpowiedzialnych za sterowanie droidem BB-8 w Przebudzeniu Mocy i Ostatnim Jedi. Niewykluczone, że postać Matki Proximy będzie dubbingowana przez jednego z aktorów, których obecność w ekipie filmowej została już potwierdzona.

Druga postać nosi imię Val. Niewiele więcej o niej wiadomo, ponieważ żaden informator portalu Making Star Wars nie chciał zdradzić dodatkowych szczegółów na jej temat. Wiadomo jedynie, że Val ma być bardzo istotna dla wątku fabularnego, przez co redaktorzy MSW.net spekulują, iż może chodzić o postać graną przez Emilię Clarke.

Pamiętajcie, że wszystkie przedstawione powyżej informacje, choć zaczerpnięte z bardzo wiarygodnego serwisu, nie pochodzą z oficjalnych źródeł, a co za tym idzie, nie powinniśmy brać ich za pewnik.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.