Wydarzenia

John Boyega wkręca fanów podczas sesji fotograficznej na Celebration

omazefinn

Jeszcze przed tegorocznym Star Wars Celebration ruszyła kampania charytatywna Omaze, której celem jest zbiórka pieniędzy na szpitale dziecięce oraz pomoc potrzebującym. Włączyli się do niej także najważniejsi aktorzy świata Gwiezdnych WojenJohn Boyega, Daisy Ridley, czy Mark Hamill – namawiając do niesienia pomocy innym. Kilku spośród darczyńców będzie miało szansę spotkać się z aktorami i wziąć udział w hollywoodzkiej premierze Ostatniego Jedi.

Zbiórka prowadzona była także podczas samego Celebration, a fani, którzy postanowili dołożyć swoją cegiełkę do pomocy innym, otrzymali możliwość wzięcia udziału w dedykowanej sesji fotograficznej. Nie wiedzieli jednak, że za sesją kryje się dodatkowa niespodzianka, którą był sam John Boyega, wyłaniający się tuż za nimi. Jeśli macie ochotę na dawkę pozytywnego humoru, musicie zobaczyć to na własne oczy…

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=oFjeq4Q6be0&w=854&h=480]

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.