Gwiezdne Wojny - Historie

Więcej szczegółów z planu spin-offu o Hanie Solo na Fuerteventurze

star-wars-western-han-solo

Dzięki portalowi lafosadelrancor.com w sieci pojawiły się nowe szczegóły dotyczące produkcji spin-offu o Hanie Solo. Ostatnio informowaliśmy Was, ile czasu potrwają zdjęcia do filmu, a dziś dowiadujemy się, kiedy się rozpoczną i w której części wyspy będą zlokalizowane.

Jak przekazuje hiszpański portal, nagrania ruszą w trzecim tygodniu maja i potrwają do połowy czerwca, co stanowi deadline dla ekipy filmowej, która otrzymała zgodę na filmowanie tylko do tego czasu.

Fotografie prezentujące plan potwierdzają, że wykorzystany zostanie pustynny obszar Fuerteventury, choć bliskość widocznego w tle morza i plaż raczej eliminuje Tatooine jako jedną z możliwości, co było sugerowane wcześniej.

fuerte1

fuerte2

Ostatnio pisaliśmy również, że Lucasfilm zachęca stałych mieszkańców wyspy do pomocy przy zdjęciach i statystowania. Okazuje się, że wytwórni udało się zatrudnić około 250 mieszkańców. Tak duża liczba statystów może sugerować, że nagrywane będą tam sekwencje jakiegoś ośrodka miejskiego lub portu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.