Saga Star Wars

Doczekamy się nowych materiałów z „Ostatniego Jedi” na święto May the Fourth

maythefourth

Wygląda na to, że kilka największych portali informacyjno-rozrywkowych będzie miało dla nas sporo ciekawych materiałów z Ostatniego Jedi. To wszystko za sprawą jutrzejszego święta Gwiezdnych WojenMay the Fourth.

Jedna z fanek zapytała na Twitterze Joannę Robinson z Vanity Fair, czy na 4 maja przewidziane są jakiekolwiek materiały z filmu. Robinson odpowiedziała tajemniczym, ale sugerującym sporo emotikonem:

https://twitter.com/jowrotethis/status/859075881339191298

Nie zabraknie również nowości ze strony magazynu Entertainment Weekly. Odpowiedź Anthony’ego Breznicana nie pozostawia ku temu wątpliwości:

https://twitter.com/Breznican/status/859762092550893569

Pojawiają się sugestie, że jutro może powtórzyć się historia z 4 maja 2015, gdy podczas święta ujawnione zostały nowe postacie, które miały pojawić się w Przebudzeniu Mocy – Kylo Ren i Maz Kanata. Być może jutro poznamy bohaterów granych przez Benicio Del Toro i Laurę Dern w Ostatnim Jedi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.