Filmy

Ujawniono wygląd myśliwca Kylo Rena

TIEKyloRen

Z wcześniejszych przecieków informacyjnych wiemy już, że przywódca Zakonu Ren będzie posiadał swój własny myśliwiec w trakcie wydarzeń z Ostatniego Jedi. Dziś jeden z niemieckich sklepów internetowych umieścił w swojej ofercie możliwość przedpremierowego zamówienia modelu tegoż myśliwca, tym samym ujawniając po raz pierwszy jego wygląd. Oferta została już wykasowana przez sprzedającego, co prawdopodobnie oznacza, że jej wczesne pojawienie się było efektem pomyłki. W sieci zachowało się jednak zdjęcie modelu.

IMG_8383

Myśliwiec swoim wyglądem bardzo przypomina TIE Interceptory używane przez Imperium w trakcie Galaktycznej Wojny Domowej. Kilka słów (pochodzących od kontaktu z Lucasfilm) na temat statku przekazał także serwis MakingStarWars.net:

„Wódz Snoke bardzo zawiódł się na Kylo, gdy temu nie udało się powstrzymać 'dziewczyny’. Teraz Ren ponownie próbuje udowodnić swoją wartość. Nie nosi już hełmu tak często, jak miało to miejsce w poprzedniej części. Jego nowy TIE posiada szpiczaste skrzydła, jak TIE Interceptory, oraz 'pigułkowaty’ kokpit. Sam kokpit przypomina ten ze starych bombowców B-29, zaś silniki z tyłu przywodzą na myśl te, które posiada Sokół Millennium. Świecą niebieskim światłem i mają podobny kształt. Prawdopodobnie zobaczymy Kylo wylatującego w tym statku z gwiezdnego superniszczyciela.”

Czarny strój, czerwony miecz, maska, peleryna, a teraz własny TIE. Młody Ben wydaje się wciąż podążać śladami Dartha Vadera.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.