Gry

„Star Wars: Battlefront II” będzie miał na starcie 3 razy więcej zawartości niż pierwsza część

sixteenNine.img

Niedawna konferencja akcjonariuszy EA ujawniła kolejne szczegóły o nadchodzącym Star Wars: Battlefront II. Jak stwierdził CEO koncernu, Andrew Wilson, gra będzie miała w dniu swojej premiery około 3 razy więcej zawartości niż jej poprzedniczka na samym początku.

Frazą klucz jest tu stwierdzenie „niż jej poprzedniczka na samym początku” – gdy na sklepowe półki trafił pierwszy Battlefront, gra zawierała 13 grywalnych map, 12 trybów rozgrywki, 10 pojazdów, 11 broni oraz 6 bohaterów. Wszystkie liczby rosły oczywiście wraz z wydawaniem darmowych patchy i płatnych dodatków, co nie zmienia jednak faktu, że zarzucano jej bardzo skąpą zawartość, która nie była w stanie przyciągnąć zbyt wielu graczy na dłużej niż kilka tygodni.

Jeśli potraktujemy słowa CEO o trzykrotnie większej zawartości w drugiej części dosłownie, możemy mówić o imponującej liczbie 39 grywalnych map, 36 trybów rozgrywki, 30 pojazdów, 33 broni oraz 18 bohaterów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że tak dosłowne traktowanie wypowiedzi przedstawiciela firmy byłoby pobożnym życzeniem, powinniśmy więc podejść do niej z przymrużeniem oka i odnosić raczej do kwestii ogólnej zawartości niż konkretnych liczb. Należy pamiętać, że Battlefront II, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, będzie zawierał także kampanię fabularną, która, choć odegra wyłącznie rolę dodatku do rozgrywki multiplayer, będzie istotną częścią tytułu.

Jak informowaliśmy już jakiś czas temu, BF II nie będzie wspierał systemu przepustek sezonowych na dodatki. Choć same DLC z pewnością się pojawią, to nie jest jeszcze do końca jasne, w jakiej formie będą graczom udostępniane.

Premiera gry zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku i ukaże się na platformach PS4, Xbox One oraz PC.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.