Gwiezdne Wojny - HistorieSaga Star Wars

Nowa aktorka potwierdzona w „The Last Jedi” oraz Woody Harrelson o swojej postaci w Hantologii

C_gYjX5XgAAkKQw

W ciągu ostatnich dni za sprawą mediów społecznościowych poznaliśmy kolejną aktorkę, która wzięła udział w nagraniach do Ostatniego Jedi. Wszystko dzięki fanowi, Carlowi Grose’owi, który na Tweeterze zapytał Riana Johnsona o jedno ze zdjęć, zaprezentowanych przez reżysera na tegorocznym Star Wars Celebration. Wedle fana na fotografii widniała Amanda Lawrence (znana m.in. z filmów Sufrażystka, Piotruś. Wyprawa do Nibylandii, czy 28 tygodni później).

Johnson bez wahania potwierdził domysły fana, dodając przy tym, że jest bardzo zadowolony z obecności Amandy na planie, ponieważ świetnie sprawdza się w swojej roli.

https://twitter.com/rianjohnson/status/862484012001931264

Z fotografii wynika, że postać grana przez Lawrence będzie członkinią Ruchu Oporu. Aktorka stoi tam obok córki Carrie Fisher, Billie Lourd, która w filmie gra Porucznik Connix.

Mamy także nieco nowości na temat postaci granej przez Woody’ego Harrelsona w filmie o młodym Hanie Solo. Aktor w jednym z wywiadów wyjawił ostatnio, jakim charakterem będzie cechował się jego bohater:

„Jestem totalnie zakręcony na punkcie mojej roli w Gwiezdnych Wojnach. Ale panuje tu zasada zachowania pewnych spraw w tajemnicy. Mogę jedynie powiedzieć, że jest [Beckett – przyp. red.] dobrą postacią. To mentor Hana i kryminalista, ale ma dobre serce.”

I na koniec, jako mała ciekawostka, zdjęcie Woody’ego oraz Aldena Ehrenreicha z Londynu.

https://www.instagram.com/p/BUANzJmF28F/

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.